Kompleksowe remonty mieszkań w Oleśnicy, Wrocławiu i na Dolnym Śląsku.

W ofercie firmy budowlanej Tom-Bud z Oleśnicy mieści się nie tylko budowa nowych mieszkań na sprzedaż, ale również kompleksowe remonty mieszkań na Dolnym Śląsku (Oleśnica, Wrocław). Zapewniamy nie tylko standardowe remonty wykończeniowe, ale i radykalne i specjalistyczne działania – w tym burzenie ścian i zmiana układu pomieszczeń.

Od lat zajmujemy się modernizacją budynków mieszkalnych. Dzięki kompleksowym remontom w Oleśnicy, Wrocławiu i na Dolnym Śląsku oddaliśmy do użytku dziesiątki mieszkań spełniających najwyższe standardy użytkowania. Naszym klientom możemy zaproponować komfortowe mieszkania na sprzedaż w doskonałych lokalizacjach Oleśnicy i Wrocławia.

Zapewniamy kompleksową obsługę w trakcie remontu mieszkania. Prace przeprowadzamy sprawnie, szybko i z minimalną uciążliwością dla lokatorów. Wykonujemy całościowe remonty mieszkań, w tym m.in.:

  • wymiana lub renowacja podłogi, sufitów, ścian
  • wymiana instalacji – elektrycznych i hydraulicznych
  • kompleksowy remont łazienki
  • wszelkie inne prace związane z remontem mieszkania

Jesteśmy rzetelną i w pełni profesjonalną firmą budowlaną. Proponujemy korzystną i realną wycenę kompleksowego remontu mieszkania. Jeśli jesteś zainteresowany cennikiem przeprowadzanych przez nas prac, zapraszamy do skontaktowania się z nami.

Kompleksowy remont mieszkania zostaje przeprowadzony przez wykwalifikowaną i doświadczoną ekipę remontową. Ogromny nacisk kładziemy na jakoś wykonywanych przez nas prac – nie pozwalamy sobie na niedoróbki lub prowizorki. Przykładamy uwagę do najdrobniejszych detali. Dbamy, aby remont mieszkania zadowolił każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Prace przeprowadzamy głównie w pobliżu Oleśnicy, Wrocławia i na Dolnym Śląsku.

Kompleksowy remont mieszkania oznacza dla nas, że oddajemy w pełni wykończony lokal – gotowy, aby wprowadzili się do niego lokatorzy. Dokładamy wszelkich starań, aby byli oni zadowoleni z uzyskiwanego efektu. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług w Oleśnicy, Wrocławiu i na całym Dolnym Śląsku. Zapewniamy, że będziesz zadowolony z efektów!

Prócz przeprowadzania kompleksowych remontów mieszkań na Dolnym Śląsku, budujemy także nowe mieszkania na sprzedaż – zachęcamy do zaznajomienia się z naszymi realizacjami. Obsługujemy również inne inwestycje budowlane. Zajmujemy się budową oraz kompleksowymi remontami lokali handlowych.