Intensywny rozwój na Dolnym Śląsku

Inwestycje budowlane w Oleśnicy, Wrocławiu i na Dolnym Śląsku.

Na rynku inwestycji budowlanych działamy już od 1996 roku. Dzięki wieloletniej, nieprzerwanej pracy, staliśmy się firmą budowlaną polecaną  nie tylko w Oleśnicy czy Wrocławiu, ale i na całym Dolnym Śląsku. Jeśli zastanawiasz się z kim podjąć inwestycję budowlaną, to zapewniamy – będziemy dla Ciebie najlepszym partnerem.

Już od pierwszych dni naszej działalności obraliśmy sobie za cel sprostanie najbardziej wyszukanym wymaganiom naszych klientów. Dlatego prowadząc inwestycje budowlane kierujemy się rzetelnością i profesjonalizmem. Zawsze dotrzymujemy terminów – niezależnie czy prace prowadzimy w Oleśnicy, Wrocławiu, czy na Dolnym Śląsku. Służymy Ci wsparciem na każdym etapie inwestycji budowlanej.

Przez pierwsze dwa lata działalności w branży inwestycji budowlanych ugruntowaliśmy nasz profesjonalny i kompetentny wizerunek. Doskonaliliśmy umiejętności i poszerzaliśmy wiedzę naszej kadry pracowniczej. Przybywające środki odpowiednio inwestowaliśmy, dzięki czemu obecnie dysponujemy nowoczesnym i w pełni profesjonalnym sprzętem budowlanym.

Po kilku latach niezwykle efektywnego rozwoju naszej firmy zdecydowaliśmy się przekształcić ją w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.

W 1998 roku powołaliśmy do życia firmę TOM-BUD 1 Sp. z o.o. kontynuującą działania związane z budową i modernizacją lokali handlowych.

Od 2001 roku rozszerzyliśmy zakres prowadzonych działań w ramach inwestycji budowlanych w Oleśnicy, Wrocławiu i na całym Dolnym Śląsku. Skierowaliśmy się ku budownictwu mieszkalnemu (zarówno wielorodzinnemu, jak i jednorodzinnemu).

Ciągły rozwój i korzystna sytuacja rynkowa nakłoniły nas do reaktywowania działalności firmy PBR TOM-BUD, w celu wykonywania usług ogólnobudowlanych przeznaczonych głównie dla podmiotów komercyjnych. Sprawdź z kim już mieliśmy przyjemność współpracować.

Współpraca nie tylko w Oleśnicy, Wrocławiu i na Dolnym Śląsku

W trakcie naszej działalności nawiązaliśmy wyjątkowo korzystne kontakty i współpracowaliśmy w ramach inwestycji budowlanych z doskonałymi partnerami handlowymi nie tylko w Oleśnicy, Wrocławiu, czy Dolnym Śląsku, ale i całej Polsce. Z kim już współpracowaliśmy?

  • ELEKTROMIS – właściciel sieci marketów spożywczych „Biedronka”. W ramach tej inwestycji budowlanej staliśmy się jednym z głównych wykonawców budowy i adaptacji obiektów na terenie całego kraju.
  • POLIPLAST – producent systemów kanalizacyjnych i sanitarnych z tworzyw sztucznych. Jako wykonawca odpowiadaliśmy za budowę linii produkcyjnych, dzięki czemu ugruntowaliśmy naszą czołową pozycję na rynku inwestycji budowlanych na Dolnym Śląsku.
  • JMB Holding Polska - Markety BIEDRONKA
  • REMA 1000 Poland - Markety REMA 1000
  • Rossmann SDP Sp. z o.o. - Markety Drogeryjne ROSSMANN
  • Polesie Sp. z o.o. - Markety POLESIE
  • Elektromis - Markety ŻABKA

Mamy nadzieję, że już nie musisz zastanawiać się z kim podjąć inwestycję budowlaną. Serdecznie zapraszamy do współpracy nie tylko w Oleśnicy, Wrocławiu, czy na Dolnym Śląsku, ale i całej Polsce.